Vorspiel og Kvelden før kvelden

Det er med tungt hjerte at vi i Grand Prix-klubben dessverre må informere om at vi ikke kan gjennomføre våre populære og tradisjonsrike arrangementer i forbindelse med finalen i Melodi Grand Prix 2022. Før om årene har vi vært så heldige å få besøk av artistene kvelden før den store finalen, men det er naturlig nok ikke mulig i år. I år hadde vi også planlagt besøk av store navn som har konkurrert i Eurovision Song Contest tidligere, men vi håper å kunne få invitere dem neste år i stedet. Noe vi virkelig kommer til å savne er å møte alle medlemmene på vorspielet før vi sammen går til arenaen for å se finalen. Hvem kan glemme fakkeltoget i Trondheim? I år er det ikke salg av billetter til finalen i Melodi Grand Prix på Fornebu, så vi må avlyse også dette arrangementet. Vi håper uansett at klubbens medlemmer koser seg med årets sesong og sterke startfelt. Selv om vi ikke får møttes spente og feststemte og snakke om våre favoritter i timene før det hele skal avgjøres, ønsker vi dere alle spenning, fest og gode musikkopplevelser – i tillegg til at vi håper dere alle holder dere friske. Vi kommer sterkere tilbake!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *