Årsmøte og høsttreff 2013

Lørdag 12. oktober blir det årsmøte og høsttreff på Popsenteret, samme sted som vårtreffet.
Også denne gangen vil det bli på ettermiddags- /kveldstid. Det kommer detaljer senere, men sett av dato allerede nå! Det vil være påmelding pga bevertning, men det sender vi ut info om senere.

Når det gjelder årsmøtet vil styrets årsberetning, regnskap og budsjett bli fremlagt til godkjenning.
Hvis noen av dere medlemmer har saker dere vil ta opp, bes dette meldt til styret på mail innen 7. oktober 2013.

Klubbens e-postadresse er: (eurovisjoner@gmail.com

Når det gjelder valg er samtlige styremedlemmer (velges for 2 år av gangen) og varamedlemmer (velges for 1 år av gangen) på valg. Hvorvidt alle i styret tar gjenvalg er uklart i skrivende stund. Hvis du vil eller du mener at noen andre i klubben har lyst til å gjøre en jobb for Grand Prix-klubben, så hvorfor ikke stille som kandidat?
Har du forslag til kandidat send en mail til valgkomiteens leder Arild Olsen (arildandreas@yahoo.no). Forslag må sendes valgkomiteen innen 12. september, slik at de kan få gjort sin viktige jobb i god tid før årsmøtet.

30.08.13
-Styret-

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *